KADROMUZ

Op.Dr. Ertunç Mega

İstanbul doğumlu olan Ertunç Mega ilköğrenimini Bağlarbaşı İlkokulu'nda ortaöğrenimini Kadıköy Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirmiştir.

Kadın hastalıkları ve doğum ihtisasını İstanbul Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi'nde tamamladıktan sonra 8 yıl çeşitli devlet hastanelerinde görev yapmıştır. Mezuniyet sonrası eğitimini ABD’de Kolposkopi, Ürojinekoloji ve Perinatoloji alanında tamamlamıştır. Yurtiçi ve yurtdışı 20 makâlesi bulunan Ertunç Mega Kanıta Dayalı Tıp uygulayan uluslararası çeşitli derneklere üyedir.


Op.Dr. Mustafa Ateş

İstanbul doğumlu olan Mustafa Ateş, ilköğrenimini Üsküdar Sokullu İlkokulu'nda ortaöğrenimini Galatasaray Lisesi'nde tamamladıktan İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirmiştir.

Kadın hastalıkları ve doğum ihtisasını İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamladıktan sonra 23 yıl çeşitli devlet hastanelerinde görev yapmıştır. Yurtiçi ve yurtdışı çeşitli makâleleri bulunan Mustafa Ateş ulusal ve uluslararası çeşitli derneklere de üyedir.


Op.Dr. Nimet Gül Yavuzer

Nimet Gül Yavuzer 1962 yılında Ankara'da doğmuştur. Ortaokul ve Lise öğrenimini TED Ankara Koleji'nde tamamladıktan sonra başladığı Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 1985 yılında mezun olmuştur.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlık eğitimini T.C. Sağlık Bakanlığı Süleymaniye Doğumevi Hastanesi'nde tamamladıktan sonra T.C. Sağlık Bakanlığı Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi'nde görev yapmıştır.